Virtuální asistenti a jejich role v digitalizaci vztahu vysokých škol se studenty

Délka1,5 hodiny
LektorKonica Minolta IT Solutions
Feedyou

Jak přilákat dostatečné množství těch správných studentů ke studiu na vaší univerzitě prostřednictvím kombinace komunikace marketingové a lidské, jak pomoci studentům zorientovat se v prvních dnech, jak řešit požadavky na kolejích nebo jak pomoci s orientací v rámci kampusu pomocí digitálních tabulí? S tím vším vám mohou pomoci chatboti a voiceboti. Nasazení virtuálních asistentů v globálně využívaných komunikačních aplikacích typu Microsoft Teams pro interní komunikaci či Messenger a WhatsApp pro externí komunikaci má v příštích letech nahradit vyhledávání v interních nebo externích webových portálech či vyplňování specifických interních aplikací. Přijďte si poslechnout, jak vám v této oblasti může pomoci společnost Feedyou, která nabízí platformu pro virtuální asistenty s prvky umělé inteligence.

Místo konání:

Webinář - v prostředí MS Teams