Česky English Deutsch Pусский

Psychologická péče

Psychologické poradenství je odbornou psychologickou pomocí zaměstnancům VUT v Brně, kteří se ocitli v nesnadné osobní nebo pracovní situaci v důsledku narušení sociálního bezpečí.

Psychologickou péči zaměstnancům poskytuje Institut celoživotního vzdělávání po dohodě s Koordinátorkou pro oblast sociální bezpečí.
Více informací najdete na stránkách Sociální bezpečí na VUT.
 
Na tomto odkazu najdete také seznam schránek důvěry na VUT.

Jak nás můžete kontaktovat?

V případě potřeby volejte na naše číslo 771 279 841 nebo nás kontaktujte přímo na e-mail viz. Kontakty.  Telefonní linka je obsluhována v maximální možné míře v pracovní dny mezi 8 a 16 hodinou.

Naše Poradenské centrum sídlí na adrese: Purkyňova 118 (budova FCH, ÚSI, ICV), prostory Institutu celoživotního vzdělávání, místnost 7.20 nebo 7.19 (7. patro) nebo 8.04 (8.patro). Návod, jak se k nám dostat, najdete ZDE.

Pokud hledáte akutní krizovou pomoc, obraťte se prosím na Krizové centrum FN Brno, které poskytuje nepřetržitou psychologickou i psychiatrickou péči. Krizové centrum najdete v areálu Fakultní nemocnice Bohunice na adrese Jihlavská 20, pavilon G. Krizové centrum FN Brno obshluhuje i nepřetržitou telefonní linku: 532 232 078

Volat můžete non-stop a zdarma i na Linku první psychické pomoci: 116 123, nebo můžete využít jiného kontaktu z našeho Rozcestníku psychologických služeb.


 


VUT Design

© 2000-2021 Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně
Sídlo: Purkyňova 464/118, 612 00 Brno

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.