Česky English Deutsch Pусский

Studenti

Sekce poradenství pro studenty je součástí Institutu celoživotního vzdělávání VUT v Brně.
Hlavní činnosti sekce jsou v současné době orientovány na profesní poradenství pro studenty a spolupráci s firmami a dalšími organizacemi.
Poskytujeme studentům také pomoc v obtížných a náročných životních situacích spojených nejen se studiem.

Rozvojové kurzy
Rozvinou tvé dovednosti

Kariérní poradenství
Připraví tě na trh práce

Psychologická poradna
Nebudeš na trápení sám

Koučování
Pomůže ti na cestě k cíli

Osobnostní profil
Poznáš sám sebe ještě lépe

S-kompas
Sociální a právní sféra

Alfons
Specifické vzdělávací potřeby

Veletrh JobChallenge
Veletrh pracovních příležitostí

Kontakty
Tady nás najdeš


Kurzy pro studenty

Naleznete zde seznam kurzů pro studenty například prezentační dovednosti, komunikační dovednosti, příprava na přijímací pohovor a mnoho dalších. Je zde také umístěna přihláška do těchto kurzů.

Kariérní poradenství

V rámci kariérního poradenství nabízíme studentům VUT v Brně pomoc při volbě povolání, plánování a řízení kariéry, řešení vnitřních překážek při uskutečnění volby povolání a poradenství při hledání zaměstnání.

Psychologické poradenství

Psychologické poradenství poskytuje odbornou psychologickou pomoc studentům VUT v Brně, kteří chtějí řešit své problémy, nebo se ocitli v nesnadné situaci, či se chtějí lépe zorientovat sami v sobě a snaží se rozvíjet svou osobnost a schopnosti.

Profesně-osobnostní profil

Pokud máte zájem získat svůj profesně osobnostní profil, odhalit své silné a slabší stránky a hledat cestu, jak je rozvinout, přihlaste se pomocí přihlášky níže.

Koučování

Studijní poradenství

Studijní poradenství je poskytováno studijními odděleními jednotlivých fakult VUT v Brně. Zde naleznete odkaz na webové stránky daného pracoviště.

Veletrh JobChallenge

Pod tímto odkazem naleznete základní informace o Veletrhu JobChallenge, na jehož organizaci se pracovníci Poradenského centra VUT pravidelně podílejí.

Poradenství pro studenty se specifickými vzdělávacími potřebami

Určeno studentům a uchazečům o studium s různým typem zdravotního a sociálního znevýhodnění. Patří sem například studenti fyzicky handikapovaní, s poruchami učení, s psychickým onemocněním, chronickým somatickým onemocněním, nízkými rodinnými příjmy apod. Cílem poradenského centra Alfons je těmto studentům zpřístupnit studium tak, aby mohli prokázat a získat znalosti a dovednosti stejně, jako ostatní studenti. Poradenství může nabídnout především uzpůsobení podmínek studia či přijímací zkoušky, úpravu studijního plánu, zapůjčení kompenzačních pomůcek, pomoc při úpravě podmínek bydlení na kolejích, kontakty na lékaře a psychology, právně-sociální podporu a další podpůrné služby.

S-kompas poradenství

Služba S-kompas je určena především studentům VUT, obracet se na nás mohou ale i zaměstnanci. Slouží jako podpora studentů při hledání řešení jejich nepříznivé nebo obtížné životní situace.

Kontakty

Zde nalezente kontakty nejen na naše poradenské centrum, ale i na konkrétní zástupce studijních oddělení jednotlivých fakult VUT v Brně.


VUT Design

© 2000-2019 Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně
Sídlo: Purkyňova 464/118, 612 00 Brno

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.