Česky English Deutsch Pусский

Úprava fotografií ve Photoshopu - II.

Informace o kurzu

Cenazdarma
Délka8 hodin
LektorIng. Pavol Bigoš
Lektor vystudoval obor automatizace a kybernetika na VUT v Brně, nicméně v současnosti se živí výhradně jako profesionální fotograf a kameraman a současně je kreativním ředitelem společnosti Pinarto zaměřenou na foto a videotvorbu a vizuální komunikaci. V posledních pěti letech se prosadil zejména ve svatební fotografii a patří ke špičce v tomto oboru v České a Slovenské republice. Popularita jeho fotografií a videí je stále na vzestupu a je vyhledáván i zahraničními klienty, zejména z Rakouska a Itálie. Za léta své praxe rozšířil svoji zručnost a portfolio focením módních, dokumentačních a propagačních snímků.

Úprava fotografií ve Photoshopu - II

Popis kurzu:

Kurz navazuje na předešlý kurz - Úprava fotografií ve Photoshopu - I a doporučuje se absolvovat oba tyto kurzy ideálně v krátkém časovém sledu.
Druhý kurz se věnuje práci s maskami a vrstvami již do větší hloubky a všechny nástroje jsou detailněji představeny a použity.

Pomocí technik maskování se proberou pokročilejší fotomontáže a prolínání obrazů.

Proberou se také výběry a maskování složitých objektů.

V kurzu se probírají i pokročilejší techniky retuší fotografií, rekonstrukce a modelaci portrétních fotografií. Budou představeny nástroje, jako je retušovací štětec, klonovací razítko, záplata a všechny jejich kombinace a možnosti. V kombinaci se selektivním výběrem to představuje komplexní nástroj na pokročilý edit.

Kurz je určen pro všechny který chtějí úpravu fotografie posunout směrem k větší dokonalosti.

V kurzu bude prostor na osobní a individuální otázky a konzultace.

 

Pro účast na kurzu Úprava fotografií ve Photoshopu - II.  NENÍ NUTNÉ absolvovat kurz Úprava fotografií ve Photoshopu - I.


VUT Design

© 2000-2017 Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně
Sídlo: Purkyňova 464/118, 612 00 Brno