Česky English Deutsch Pусский

Time management - webinář

Informace o kurzu

CenaZdarma
Délka2 x 2 hodiny
LektorMgr. Milan Bumbálek

T. Ferris - Být zaneprázdněný je často pláštík, pod nějž ukrýváme neochotu udělat několik málo mimořádně důležitých, ale nepříjemných věcí.

Cílem tohoto kurzu je naučit účastníky lépe pracovat s vlastním časem, ať už vyjasněním vlastních cílů a priorit, tak rovněž porozuměním tomu, jak čas trávíme a proč nám někdy chybí. Současně si všichni účastníci budou moci rovnou odnést jednoduchý systém pro práci s časem, který budou moci bezprostředně využít ve svém  životě.

23.3. 15:00 - 17:00 Blok č. 1 - Hledání zdrojů a pilíře plánování - délka 2 hodiny

V rámci úvodního bloku se zaměříme na základní zdroje, které definují využití času, a to čas a energii. Představíme si techniky, jak získat více času a mít více energie v průběhu dne, včetně práce s motivací. Následně se zaměříme na jednotlivé úrovně plánování a naučíme se pracovat s cíli a projekty.

30.3. 15:00 - 17:00 Blok č. 2 - Systém práce s časem a techniky boje s prokrastinací -  délka 2 hodiny

V navazujícím bloku si účastníci budou moci vytvořit vlastní systém pro řízení času a organizaci úkolů, včetně doporučení možných (dostupných) softwarových nástrojů. Ukážeme si rovněž techniky a účinné tipy pro boj s odkládáním (prokrastinací), které si budou moci účastníci rovnou vyzkoušet.


VUT Design

© 2000-2021 Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně
Sídlo: Purkyňova 464/118, 612 00 Brno

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.