Česky English Deutsch Pусский

Psychologie přesvědčivých prezentací II.: Prezentační techniky pro pokročilé

Informace o kurzu

Cenazdarma
Délka8 hodin
LektorIng. Vít Prokůpek

Tento kurz volně navazuje na kurz „Psychologie přesvědčivých prezentací: Konec PowerPointu, jak jej známe" (který doporučujeme absolvovat jako první, není to však bezpodmínečně nutné). Soustředí se na pokročilé prezentační techniky. Důraz je kladen především na práci s příběhem a emocemi (ano, i odborná přednáška může být zapamatovatelná a záživná díky silnému příběhu a vibrujícím emocím). Dozvíte se praktické rady a tipy, které se do předcházejícího kurzu nevešly.

Generální ředitelé předních světových firem už to začínají pomalu chápat. Jeff Bezos (Amazon), Mark Zuckerberk (Facebook), Marissa Mayer (Yahoo), Steve Ballmer (Microsoft), Alan Mullaly (Ford)... Steve Jobs to pochopil už dříve... V naší krásné zemi to chápe zatím málokdo. A co Vy? Jaké jsou Vaše prezentace? Jaký mají dopad na publikum, jak jsou přesvědčivé? A jaké byste je chtěli mít? Tento kurz posílí Vaši dovednost pomocí slov a obrázků vyprávět přesvědčivé příběhy.

Účastníci si na kurz přinesou ukázku vlastní prezentace v MS PowerPoint (nepovinné) v délce 10 - 20 minut. Není třeba tvořit novou prezentaci pro účely kurzu, můžete využít zkrácenou verzi některé ze svých dřívějších přednášek/prezentací.


VUT Design

© 2000-2017 Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně
Sídlo: Purkyňova 464/118, 612 00 Brno