Česky English Deutsch Pусский

Krajina - praktický kurz v terénu

Informace o kurzu

Cenazdarma
Délka8 hodin
LektorIng. Pavol Bigoš
Pavol vystudoval obor automatizace a kybernetika na VUT v Brně, nicméně v současnosti se živí výhradně jako profesionální fotograf a kameraman a současně je kreativním ředitelem společnosti Pinarto zaměřenou na foto a videotvorbu a vizuální komunikaci. V posledních pěti letech se prosadil zejména ve svatební fotografii a patří ke špičce v tomto oboru v České a Slovenské republice. Popularita jeho fotografií a videí je stále na vzestupu a je vyhledáván i zahraničními klienty, zejména z Rakouska a Itálie. Za léta své praxe rozšířil svoji zručnost a portfolio focením módních, dokumentačních a propagačních snímků.

Krajina - praktický kurz v terénu

Popis kurzu:

Kurz praktická fotografie v terénu provede účastníky doslova terénem krajiny, kde se představí a ukáže technika focení krajiny a přírody. Kurz bude vhodný i pro začátečníky a ukáže fotografické postupy na příkladu krajiny a přírody v praxi.

Účastník kurzu se naučí vhodně vnímat světlo v krajině a na přírodním detailu. Proberou se kompoziční techniky a formy jak daný pohled vhodně zakomponovat do fotografického rámu.

Kurz bude pojítkem a určitým vyústěním předchozích kurzů kde se probírala hlavně teorie focení a bude jejich praktickým pokračováním.

I pokročilejší fotografové si v tomto kurzu najdou možnosti jak svoji tvorbu obohatit o nové vidění a přemýšlení nad fotografickým viděním.

Vhodné je přijít na kurz s vlastní zrcadlovkou a turistickou obuví

 

 


VUT Design

© 2000-2019 Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně
Sídlo: Purkyňova 464/118, 612 00 Brno

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.