Komunikační dovednosti v angličtině

Pricezdarma
Duration8 hodin
LectorIng. Vít Prokůpek
Ing. Vít Prokůpek je profesionálním vyjednavačem a odborníkem na psychologii ovlivňování, lektorem a konzultantem, který působí na mezinárodní úrovni. Je autorem knihy "Psychologie ovlivňování: 99 tipů pro zvýšení vaší přesvědčivosti". Jeho tréninky prošlo několik tisíc lidí z 26 různých zemí a své služby poskytnul již více než 90 firmám. Externě přednáší na 6 univerzitách v českém i anglickém jazyce.

Poznámka: Kurz je veden v anglickém jazyce, není však třeba angličtinu ovládat dokonale, stačí úroveň „intermediate". :-)

Cíle kurzu:
- procvičit se v jasnějším vyjadřování myšlenek
- naučit se pokládat chytré otázky ve vhodnou chvíli
- posílit dovednosti přesvědčivě komunikovat v angličtině a řešit konfliktní situace

Probíraná témata:
- užitečné anglické fráze a v jakých situacích je používat
- typy otázek a jak se ptát
- aktivní naslouchání
- komunikace v konfliktních situacích
- účinné formulace a jakým formulacím se vyhnout