Česky English Deutsch Pусский

Jak na dokonalé foto mobilním telefonem

Informace o kurzu

Cenazdarma
Délka6 hodin
LektorIng. Pavol Bigoš
Lektor vystudoval obor automatizace a kybernetika na VUT v Brně, nicméně v současnosti se živí výhradně jako profesionální fotograf a kameraman a současně je kreativním ředitelem společnosti Pinarto zaměřenou na foto a videotvorbu a vizuální komunikaci. V posledních pěti letech se prosadil zejména ve svatební fotografii a patří ke špičce v tomto oboru v České a Slovenské republice. Popularita jeho fotografií a videí je stále na vzestupu a je vyhledáván i zahraničními klienty, zejména z Rakouska a Itálie. Za léta své praxe rozšířil svoji zručnost a portfolio focením módních, dokumentačních a propagačních snímků.

Jak na dokonalé foto mobilním telefonem

Popis kurzu:

Fotografování mobilem pomalu získává na popularitě. Ne vždy je možné mít po ruce zrcadlovku a i s mobilním telefonem je možné získat zajímavý a hodnotný záběr, když víme jeho limity a správnost použití.
Kurz focení mobilem probere jeho úskalí, ale i výhody. Lektor ukáže, jak z mobilního telefonu dostat maximum a jak z mobilního telefonu dosáhnout zajímavých výsledků. Součásti kurzu je i zpracování fotek přímo v mobilu, což je jedna z největších výhod focení na mobilní telefon.

Tento kurz je určen pro ty, kteří rádi fotí a nechtějí s sebou stále vláčet těžký profesionální fotoaparát.

Kurz bude probíhat v učebně, kde se probere teoretická část a následně venku, kde se probere část praktická.

Na kurzu budeme fotit pouze mobilem, značka a typ není důležitý. Výhodou bude pořádné seznámení se s nastavením fotoaparátu v mobilu. V praktické části se studenti budou učit různé nové fotící techniky.

Celý proces bude jenom na mobilech, žádné jiné zařízení na úpravu nebude nutné.
Na kurzu je nutné vlastnit telefon s fotoaparátem a operačním systémem umožňující instalaci aplikaci na úpravu fotek (např. Android, iOS atd.).

Kurz bude probíhat v ateliéru na ulici Zábrdovická 2. Sraz bude v 8:30 před budovou viz.

https://www.google.cz/maps/@49.202538,16.629013,3a,75y,127.76h,87.21t/data=!3m7!1e1!3m5!1sa5xJOry-O9IAAAQJOFXhpw!2e0!3e2!7i13312!8i6656!6m1!1e1?hl=cs


VUT Design

© 2000-2017 Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně
Sídlo: Purkyňova 464/118, 612 00 Brno