Česky English Deutsch Pусский

Hodnocení vlastních fotografií, polemika nad dobrou fotkou

Informace o kurzu

Cenazdarma
Délka8 hodin
LektorIng. Pavol Bigoš
Pavol vystudoval obor automatizace a kybernetika na VUT v Brně, nicméně v současnosti se živí výhradně jako profesionální fotograf a kameraman a současně je kreativním ředitelem společnosti Pinarto zaměřenou na foto a videotvorbu a vizuální komunikaci. V posledních pěti letech se prosadil zejména ve svatební fotografii a patří ke špičce v tomto oboru v České a Slovenské republice. Popularita jeho fotografií a videí je stále na vzestupu a je vyhledáván i zahraničními klienty, zejména z Rakouska a Itálie. Za léta své praxe rozšířil svoji zručnost a portfolio focením módních, dokumentačních a propagačních snímků.

Hodnocení vlastních fotografií, polemika nad dobrou fotkou

Popis kurzu:

Smyslem kurzu bude pozastavit se nad jednotlivými fotkami účastníků kurzu, kde lektor ale i ostatní účastníci kurzu budou volně hodnotit a diskutovat nad fotkou. Autor fotografie tak má možnost získat více názorů nad svojí prací. Může zhodnotit, jestli se jeho fotografický záměr setkal s pochopením. Pomocí názorů a kritiky může dále rozvíjet své schopnosti komponovat a vnímat světlo či celkovou atmosféru scény.

Na kurz doporučujeme každému účastníkovi donést sadu fotografií v digitální, anebo vytištěné podobě, které by si rád nechal zhodnotit a dozvěděl se tak objektivní i subjektivní kritiku.

 

 


VUT Design

© 2000-2019 Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně
Sídlo: Purkyňova 464/118, 612 00 Brno

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.