Česky English Deutsch Pусский

Domácí elektronika- vlastnosti, obsluha, nákup

Informace o kurzu

Cena500 Kč
Délka2 semestr
Lektorprof. Ing. Václav Říčný, CSc. a kolektiv

Stručná náplň kurzu:

Proč se přihlásit do kursu? Přestáváte stačit prudkému tempu vývoje moderní domácí elektroniky? Chcete stačit svým dětem a vnukům a seznámit se s jejími typy, vlastnostmi, uživatelskými možnostmi i správnou obsluhou?

Chcete získat znalosti potřebné její pro výběr a ekonomický nákup? Tyto znalosti získáte  v kurzu „Domácí elektronika – vlastnosti,  obsluha, nákup“. K hlavním tématům, která budou probírána v kurzu, patří moderní „chytré“ televizní přijímače, videokamery, video a audio přehrávače, rekordéry, systémy domácího kina, digitální fotoaparáty, tablety a jejich operační systémy, moderní mobilní telefony a jejich obsluha, zařízení pro zobrazení virtuální reality, ale také současné elektronické systémy pro ochranu majetku i osob a v neposlední řadě i zabezpečovací a řídicí elektronické systémy, kterými jsou doslova nabity moderní automobily.

Přestože jde o technicky zaměřený kurs, přednášky jsou koncipovány tak, aby byly srozumitelné i pro laiky, kteří nemají speciální znalosti v oboru elektroniky. Ke každé lekci budou účastníci kursu dostávat studijní materiály (sylaby) a lekce budou doplněny praktickými ukázkami. Součástí každé lekce bude závěrečná diskuse na téma v ní probírané podle zájmu účastníků.

V kurzu se účastníci seznámí s hlavními druhy moderní domácí elektroniky, jejími vlastnostmi, uživatelskými možnostmi, obsluhou a získají poznatky potřebné její pro efektivní výběr a nákup. Lekce budou doplněny praktickými ukázkami. Po každé lekci bude následovat diskuse na téma v ní probírané.

Rozsah kurzu: 2 semestry, zahájení v zimním semestru akademického roku 2017/18

Cena kurzu: 500 Kč

 


VUT Design

© 2000-2017 Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně
Sídlo: Purkyňova 464/118, 612 00 Brno