Česky English Deutsch Pусский

FASHION FOTOGRAFIE S MODELKOU

Informace o kurzu

Cenazdarma
Délka8 hodin
LektorIng. Pavol Bigoš
Lektor vystudoval obor automatizace a kybernetika na VUT v Brně, nicméně v současnosti se živí výhradně jako profesionální fotograf a kameraman a současně je kreativním ředitelem společnosti Pinarto zaměřenou na foto a videotvorbu a vizuální komunikaci. V posledních pěti letech se prosadil zejména ve svatební fotografii a patří ke špičce v tomto oboru v České a Slovenské republice. Popularita jeho fotografií a videí je stále na vzestupu a je vyhledáván i zahraničními klienty, zejména z Rakouska a Itálie. Za léta své praxe rozšířil svoji zručnost a portfolio focením módních, dokumentačních a propagačních snímků.

Fashion fotografie s modelkou

Popis kurzu:

Cílem workshopu je poznat, jak se fotí skutečná módní fotografie s profesionální modelkou, stylingem a moderní fotografickou i svítící technikou.

Práce s modelkou zahrnuje hledání ideálních a současně dynamických póz, aby výsledná fotka nepůsobila fádně a nudně. V tomto procesu je fotograf režisér, osvětlovač i mačkač spouště v jedné osobě a je důležité propojit všechny tyto prvky v jeden celek.

Zachytit ženskou krásu je úkol těžký, vzhledem ke všem možnostem pózování a svícení, ale samotný proces vzniku módní fotografie je současně vzrušující a tvořivý.

Kurz přiblíží vznik módních fotografií z lifestylových časopisů a módních periodik.

Naučíte se tvořit a komponovat vhodné pózy.

Probere se vhodnost objektivů vzhledem k deformaci postavy, tak aby výsledný efekt byl lichotivý a současně estetický.

Kurz je určen začínajícím i pokročilým fotografům ideálně se zkušenostmi s focením lidí a nástrahami s nimi spojenými, kde bude možnost probrat i vlastní tvorbu a poznatky.

Účastník kurzu získá vědomosti, které může využít i v širším spektru fotografie prolínající módní směr.

V průběhu kurzu bude prostor na zhodnocení fotografií a diskuze nad výsledkem.

Kurz bude probíhat v ateliéru na ulici Zábrdovická 2. Sraz bude v 8:30 před budovou viz.

https://www.google.cz/maps/@49.202538,16.629013,3a,75y,127.76h,87.21t/data=!3m7!1e1!3m5!1sa5xJOry-O9IAAAQJOFXhpw!2e0!3e2!7i13312!8i6656!6m1!1e1?hl=cs

 


VUT Design

© 2000-2017 Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně
Sídlo: Purkyňova 464/118, 612 00 Brno