Česky English Deutsch Pусский

Emočně inteligentní leadership

Informace o kurzu

Cenazdarma
Délka8 hodin
LektorIng. Radim Kudělka
vystudoval Slezskou Universitu Obchodně podnikatelskou fakultu, ve vedlejším studijním oboru „komunikační expert“. Následujících 12 let se Radim věnoval studiu a praxi celostního vzdělávání a principů efektivní komunikace. Během tohoto období sbíral své zkušenosti u předních odborníků na vzdělávání a komunikaci u nás i ve světě: Waldorfský seminář (Praha), studijní stáž na Michael Hall school (Anglie), výcvik v respektující komunikaci „Respektovat a být respektován“, „Služby bez hranic“ v MEC (Kanada), Vědomá komunikace (Plum Village, Francie).

Emočně inteligentní leadership

 

Cíl školení:

Rozvoj schopností a dovedností účastníků školení efektivně vést sám sebe a následně klienta (studenta), svěřený kolektiv či projekt.

Obsah školení:

-     Sebe-řízení a rozvoj základních dovedností emoční inteligence (reakční flexibilita, řízení pozornosti a trénink všímavosti).

-     Motivace a pareto efektivita (rozvoj vnitřní motivace a smysluplnosti v práci, práce s talentem, nastavení cílů a úkolů dle konceptu FLOW).

-     Zvládání zátěžových situací a práce pod tlakem (transformativní strategie zvládání stresu; jak řešit konfliktní situace a asertivita).

-     Principy vědomé komunikace a nácvik základních dovedností partnerské komunikace (Já výrok, popis, ocenění, empatická reakce,…).

-     Rozvoj efektivní spolupráce (záměr, sladění, empatie, zpětná vazba).

 

Přínosy školení:

-     Rozvoj schopností a kapacity vést sám sebe a druhé.

-     Navýšení spokojenosti v práci a lepší zvládání práce pod tlakem.

-     Efektivnější využívání osobnostního potenciálu účastníků, rozvoj synergie a spolupráce pracovního týmu.


VUT Design

© 2000-2017 Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně
Sídlo: Purkyňova 464/118, 612 00 Brno