Redukce stresu a práce v hladině alfa

Délka7,5 hodin
LektorJitka Ševčíková MBA
Ševčíková Jitka MBA - lektorka, kouč, mentor a facilitátor. Vystudovala ekonomii, marketing a emoční inteligenci. V současné době školí dovednosti v oblasti emoční inteligence, redukci stresu, komunikačních dovedností a práci v hladině alfa.
V České republice koordinuje vzdělávací platformu Brillant Brain a je součástí projektů Lektorský kruh.

HLADINA ALFA

Cíl semináře: Cílem semináře je naučit se redukovat stres snížením mozkové frekvence mezi 7 - 14 Hz bez pomoci psychowalkmanu, kdy mozek pracuje koncentrovaně a při plném vnímání.

ZISK: Při této frekvenci dochází k bikamerálnímu myšlení, kdy obě hemisféry pracují vyváženě (logická i emotivní) a lépe si vybavujeme z paměti i do paměti ukládáme. Pokud se naučíte do hladiny alfa přelaďovat vědomě, můžete dělat jakoukoli práci s minimálním výdejem energie. Mozek pracuje harmonicky bez velkých energetických ztrát. V alfě jste soustředění, uvolnění a velmi intuitivní.

OBSAH:

Trocha teorie o našem mozku a frekvenčních stavech, ve kterých mozek pracuje

-  Jak dosáhnout uvolněném stavu vnímání, rozvoj prostoru pro tvoření a rozvoj intuice    (hladina alfa)

-  Zlepšení ukládání do paměti a vybavování z paměti, intenzivní relaxace všech orgánů, načerpání energie

-  Možnosti přeladění do hladiny alfa

-  Práce s dechem

-  Práce s tělem, uvolňování jednotlivých částí

-  Základní techniky práce v hladině alfa

-  Antistresová SOS sestava, zdravý spánek, jak z alfy přejít do hlubších spánkových stavů

-  Praktické cvičení s účastníky – několik přeladění do hladiny alfa a výklad

Seminář je vhodný pro všechny, kteří se chtějí naučit dostat se do snížené mozkové frekvence bez pomůcek, kteří se chtějí efektivně učit, vybavovat si z paměti, ukládat do paměti, pracovat na svém zdraví a naučit se tímto způsobem redukovat stres. Seminář není omezen věkem ani zdravotním stavem, je vhodný naprosto pro všechny. Většina doby semináře probíhá v poloze vleže.