Česky English Deutsch Pусский

Psychologické poradenství

Psychologické poradenství poskytuje odbornou psychologickou pomoc studentům a absolventům VUT v Brně, kteří chtějí řešit své problémy, nebo se ocitli v nesnadné situaci, či se chtějí lépe zorientovat sami v sobě a snaží se rozvíjet svou osobnost a schopnosti.

Proč jsme tady, proč psychologické poradenství?

Chceme zlepšit kvalitu života studentů VUT v Brně a pomoci jim při zdolávání životních úskalí i drobných krizí všedního dne. Pomoci jim zvládnout životní, osobní či studijní potíže, zlepšit psychickou kondici a dát jim prostor k lepšímu poznání sama sebe. Psychologické poradenství Vám může pomoci najít cestu k odpovědím, rozhodnutím a k jejich realizaci.

Říkáte si...

Odpověděli jste si ano na některé následující otázky?

Co můžete čekat od poradce v průběhu konzultace?

V prvé řadě Vám bude naslouchat, nebude Vás hodnotit a nebude Vám říkat jak byste se měli či neměli cítit nebo chovat. Nebude Vám dávat rady, spíše se pokusíte přijít společně na různá řešení. Bude Vám pomáhat, abyste si našli vlastní cestu, jak se se situací vypořádat. Nebude kontaktovat Vaše příbuzné, známé či doktory, to co řeknete je důvěrné.

Kromě naslouchání může poradce také ve své práci využívat následující:

Jak časté a jak dlouhé jsou konzultace?

Kontaktujte nás

Konzultační hodiny nejsou pevně stanoveny. První konzultaci si můžete domluvit anonymně, pokud Vám to bude příjemnější. S externími psychology je možné domluvit individuální termín rovněž dle domluvy.

Konzultace stávajícím klientům poskytujeme také v průběhu prázdnin (avšak omezeně kvůli dovoleným) a zkouškovému období.

Naše poradenské centrum najdete na adrese: Kounicova 966/67a, 1.patro (značeno jako 2.patro), chodba vpravo, konzultační místnost č. 241B.

Těšíme se na Vás...

 

Prosíme s ohledem na omezenou kapacitu našeho poradenského centra, zvažte, zda byste vyhledali odbornou pomoc i v případě, že by psychologické poradenství bylo zpoplatněno. Děkujeme za pochopení.

Formulář

Jméno *
Příjmení *
Fakulta *
E-mail *
Telefon *
Prosím napište nám telefonní číslo pro případ náhlého zrušení domluvené konzultace.
Datum a čas konzultace *
Jaké termíny v horizontu 1 měsíce by pro Vás připadaly v úvahu - konkrétní dny a hodiny.
Téma konzultace *
S jakým tématem přicházíte na psychologické poradenství (např. mám často trému, nevycházím s přáteli, chci pracovat na svém sebevědomí).
E-mail:
Web:

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

VUT Design

© 2000-2017 Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně
Sídlo: Kounicova 966/67a, 602 00 Brno