Pravidla společenského chování – novinky a trendy pro představitele VŠ

Délka7 hodin (8:30-15:30)
LektorIng. Jana Ondříčková, dipl. ek., MBA
Ing. Jana Ondříčková MBA pracuje jako lektor, poradce a kouč už cca 20 let. Zároveň je jednatelkou poradenské a vzdělávací společnosti Centrum manažerského rozvoje, s.r.o., která úspěšně pracuje v mezinárodních projektech pro nadnárodní korporace.

Pravidla společenského chování – novinky a trendy pro představitele VŠ

Určeno pro všechny zaměstnance, kteří se účastní společenských událostí a obchodního jednání na univerzitní půdě.

V dnešní době je znalost a uplatňování pravidel společenského chování důležitou konkurenční výhodou jak jednotlivce, tak společnosti.

Chcete se vyvarovat nevhodnému chování a vystupování jak při obchodních jednání, tak při mnoha dalších společenských příležitostech? Chcete se dozvědět, proč se jídlo nedojídá a do výtahu již nevstupuje první muž?

Co se naučíte?

Místo konání kurzu:

ICV, Purkyňova 464/118, Brno, 7. patro (učebna bude upřesněna)