Česky English Deutsch Pусский

Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně

Posláním Institutu celoživotního vzdělávání je vytvářet komunikační, informační, vzdělávací a koordinační zázemí pro systematický rozvoj celoživotního vzdělávání na Vysokém učení technickém v Brně. Institut rovněž poskytuje související poradenské, informační a organizační služby a vlastní vzdělávací a poradenskou činností vhodně doplňuje vzdělávání a poradenství na fakultách VUT.

ZAMĚSTNANCI

Zaměstnancům VUT v Brně nabízíme kurzy interního vzdělávání zaměřené na rozvoj počítačové gramotnosti, soft skills, studium pedagogických věd (DPS) pro začínající pedagogy a doktorandy, rozvojové a specializované kurzy a kurzy jazykové.

STUDENTI

Studentům, čerstvým absolventům a zájemcům o studium na VUT v Brně nabízíme především rozvojové kurzy soft skills a kurzy usnadňující vstup na trh práce včetně veletrhu pracovních příležitostí. Dále nabízíme individuální psychologické a kariérní poradenství a služby pro studenty se specifickými potřebami.

VEŘEJNOST

Zájemcům ze strany veřejnosti nabízíme studium pedagogických věd (DPS), manažerské kurzy (studium jakosti, managementu, projektového řízení), kurzy evropského leteckého práva dle nových evropských leteckých předpisů a nařízení, včetně aktuální novely zákona o civilním letectví a dále kurz českého jazyka pro cizince.

U3V

Univerzita třetího věku je určena především pro seniory. Cílem této formy celoživotního vzdělávání je nejen zvýšení odborné kvalifikace (získané vědomosti většinou neslouží k výkonu povolání), ale i zlepšení kvality života seniorů, prodloužení duševní aktivity a kontakt s mladší generací.

 

VUT Design

© 2000-2019 Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně
Sídlo: Purkyňova 464/118, 612 00 Brno

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.