Výroba pro civilní letectví EASA

Kód kurzuECADS-52
Cena7190 Kč bez DPH
Délka2 dny

Kurz schvalování organizací zabývajících se výrobou výrobků, letadlových částí a zařízení pro civilní letectví

Účastníci se seznámí s:

-Podmínkami vzniku EASA, struktury a způsobu činnosti EASA v oblasti výroby
-Požadavky legislativy EU (nařízení (ES) 216/08 (dříve 1592/02) a 1702/03), EASA a doplňující české legislativy týkající se výrobců civilní letecké techniky
-Principy částí předpisu část-21 (Příloha nařízení (ES) 1702) týkající se jejich praktické aplikace ve výrobních organizacích
-Požadavky, podmínky a postupy pro získání oprávnění k výrobě
-Formuláře EASA používané výrobními organizacemi

Komu je kurz určen

Pracovníci zainteresovaných nebo potenciálních výrobních organizací, zejména ve funkci Quality Manager, vedoucí výroby, vedoucí projekční organizace - základní a periodická proškolení. Představitelé státní správy z Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva dopravy a spojů ev. Ministerstva obrany, kteří potřebují rozvinout hlubší znalost a orientaci schvalování výrobních organizací s leteckou činností. Ostatní zájemci.

Ing. Daniela Frejková, Ph.D., MBA; frejkova@lli.vutbr.cz

Poznámka: položka místo narození je v přihlášce povinný údaj pro vystavení osvědčení!