ŘEČ TĚLA – prozradí víc, než tisíc slov

Délka7,5 hodin
LektorJitka Ševčíková, MBA
Lektorka, kouč, mentor a facilitátor. Vystudovala ekonomii, marketing a emoční inteligenci. V současné době školí dovednosti v oblasti emoční inteligence, redukci stresu, komunikačních dovedností a práci v hladině alfa.
V České republice koordinuje vzdělávací platformu Brillant Brain a je součástí projektů Lektorský kruh.

ŘEČ TĚLA – prozradí víc, než tisíc slov

Cíl semináře: Naučit se rozeznávat podle prvního dojmu, vytvářet dobrý dojem, naučit se podpořit svá slova gesty, mimikou, uvědomit si vhodnost či nevhodnost doteku, přibližování a stanovování si hranic, uvědomit si, co říkají moje oči, postoj, mikromimika a umět to ovládat

ZISK: Seminář Vás naučí být věrohodným, transparentním a uvěřitelným člověkem, který to, co říká, skutečně myslí i cítí. Stanovíte si své hranice a naučíte se respektovat jinakost druhých.

OBSAH:
Co nám tělo říká - aneb naše komunikační oblasti

- Mimika - co říká při komunikaci náš obličej
- Mikromimika - co neovlivníme?
- Očni kontakt - co je ještě přijatelné, a co už drzé civění
- Gestika - pozitivní a negativní gesta, interní a externí gesta
- Haptika - za co je ještě přípustné se dotýkat v pracovním vztahu?
- Proxemika a „proxemický tanec" - přibližování a oddalování v komunikaci
- Kynezika - pohyb těla při řeči, správný postoj
- Náš hlas jako komunikační nástroj a časté chyby ve spojení s řečí těla
- Moje osobní zóny a jak si je nenechat narušovat