Letecká legislativa- Nařízení 216/2008, Nařízení 748/2012, Nařízení 1321/2014

Cena6910 Kč bez DPH
Délka2 dny

Kurz je zaměřen na legislativu - Nařízení 216/2008, Nařízení 748/2012, Nařízení 1321/2014.

Budou objasněny vazby mezi základními nařízeními EK, národní legislativou a ICAO.
Bude vysvětlena základní problematika, která je řešena v nařízeních EK , jako je certifikace letadel, letadlových částí a zařízení a zachování letové způsobilosti letadel, letadlových částí a zařízení a vydaných Příloh těchto nařízení-Part 21, Part M, Part 145, Part 66 a Part 147 a jejich souvislosti.

Posluchači získají užitečné informace z letecké legislativy.

Účastníci kurzu mohou tímto kurzem splnit povinný pokračující výcvik, nebo počáteční, či opakovací výcvik k zajištění či zachování kvalifikace, či povinné školení z předpisů letové způsobilost a to vše i z hlediska jejich pracovního zařazení na postech v těchto organizacích, kde jsou povinni dokladovat příslušné seznámení či znalost v této oblasti.

Kurz je vhodný pro pracovníky z letectví, například organizací údržby MOA, projekčních organizací DOA, výrobních organizací POA, organizací k řízení zachování letové způsobilosti CAMO, výcvikových organizací MTOA na všech pracovních pozicích (odpovědný vedoucí, vedoucí pracovníci, manažeři a pracovníci kvality, osvědčující pracovníci, pracovníci kontroly letové způsobilosti, instruktoři a další).

Ing. Daniela Frejková,Ph.D.; frejkova@lli.vutbr.cz

Poznámka: položka místo narození (pro osvědčení) a úplná fakturační adresa jsou povinným údajem !