Jak na stres a strach: Praktické techniky zvládání stresu

Délka8 hodin
LektorŠevčíková Jitka, MBA
Jitka Ševčíková, MBA:
lektorka, kouč, mentor a facilitátor. Vystudovala ekonomii, marketing a emoční inteligenci. V současné době školí dovednosti v oblasti emoční inteligence, redukci stresu, komunikačních dovedností a práci v hladině alfa v ČR, v Indonésii, na Filipínách a na Mallorce. Spolupracuje s Českou televizí a Českým rozhlasem. Je spoluautorkou knihy S láskou i rozumem o EQ rodičů a dětí.

Jak na stres a strach: Praktické techniky zvládání stresu

Seminář volně navazuje na workshop Redukce stresu a práce v hladině alfa (účast na předchozím kurzu ovšem není podmínkou). Kurz je zaměřen na praktické techniky, jak překonat stres doma, v zaměstnání i na cestách. Na seminář je potřeba karimatka, lehká deka, pohodlné (možno i sportovní) oblečení, lahev s vodou. Seminář je veden prožitkovou formou, 2-3 přeladění do hladiny alfa a práce s vizualizací.Cíle tréninku:- Stresující životní události, praktický test
- Běžné příčiny stresu a jak na ně: osobnostní vlivy, vlivy vztahu, pracovní vlivy, vlivy prostředí, pitný režim a stravování, zrádná strava
- Řízení času: kvalitní time management jako antistresový činitel. Ranní rituál a „žába dne“